23 Apr. 2024.

Prvi poraz Bokelja, remi Arsenala

Izvor: Vijesti

Lider Bokelj doživio je prvi neuspjeh u Drugoj fudbalskoj ligi, pošto je poražen u Bijelom Polu od domaćeg Jedinstva sa 1:0. Jedini gol postigao je Žarko Korać u 54. minutu.

Ipak, Kotorani su ostali lider sa bodom više (16) od tivatskog Arsenala, koji je odigrao bez golova u gostima Beranama u 7. kolu.

Kom je na svom stadionu bio bolji od Mladosti DG sa 3:1, a domaću utakmicu dobilo je i Cetinje protiv OFK Titograda - 2:1.

Na Zlatici su strijeklci za domaćian bili Osmajlić 30, Vukčević sa penala u 51, i Đukanović u 63, a gosti su poveli preko Mihaljevića u 12.minutu

Cetinjani su vodili sa 2:0, golovima Draganića (16) i Mučevića (77), da bi Vujačić s apenala u 83. samo ublažio poraz.

Remijem je završena utakmica Grblja i Igala (2:2). Domaćin je dva puta vodio, Pejaković (4), Globarević (40), ali su bod gostima donijeli Bigović (21) i Petrović u 66. minutu.

Na tabeli vodi Bokelj sa 16 bodova, ispred Arsenala sa 15 i Jediinstva sa 14 bodova.