21 Sep. 2024.

Borićič najbolji mladi ribolovac

Izvor: Radio Jadran

Foto Savez za sportski ribolov

U Igalu je održan II krug Državnog pojedinačnog prvenstva u sportskom ribolovu iz usidrene barke za juniore U 21, na kojem je prvo mjesto, kao i u prvom krugu, osvojio Goran Boričić iz KSR Igalo s 2928 plasmanskih bodova.

Drugo mjesto je osvojio Nenad Todorović iz KSR Ribar Baošić s 2904 plasmanska boda , a treće mjesto je pribalo Maji Maslovar iz KSR Pagar Tivat s 2614 plasmanskih bodova .

Zbirom rezultata sa ovog i I krug, titula državog prvaka i zlatna medalja za 2021. pripala je Goranu Boričiću iz KSR Igalo sa dva plasmanska boda.

Drugo mjesto i srebrnu medalju osvojila je Maja Maslovar iz KSR Pagar sa sedam plasmanskih bodova, a treće mjesto i bronzanu medalju osvojio je Samir Muratović iz KSR Igalo s isto 7 plasmanskih bodova .

Odličan organizator ovog takmičenja bio je KSR Igalo

Ribolovci Juniori U21 takmičarsku sezonu završavaju u Herceg Novom na Ekipnom državnom prvenstvu Crne Gore u sportskom ribolovu iz usidrene barke.