post-image

Barani siloviti na debiju pod reflektorima

Izvor: Vijesti

Autor: Slaviša Živaljević

Mornar je trećom uzastopnom pobjedom i to nad ekipama sa vrha tabele, večeras slavio protiv Igala sa 5:0 u posljednjem meču 31. kola Amplitudo Druge fudbalske lige.

Prethodno je sa identičnih 4:0 dobio Arsenal i Kom.

Na pet kola, do kraja Mornar brani dva boda prednosti nad Arsenalom, ali ima i neuporedivo lakši raspored.

Demir Škrijelj (13) i Jovan Pajović (24. minut) su do poluremena pokazali da su bolja ekipa od Igala, da bi u finišu postigli još tri - Nino Vukmarković (84), pa dva Boško Guzina (88, 90+2).

Arsenal se makar na par sati bio vratio na lidersku poziciju Amplitudo Druge fudbalske lige, pošto su Tivćani slavili na gotovanju Bokelju - 1:0. Ipak, Mornar je odgovorio novom pobjedom.

I to u prvoj utakmici u Baru pod reflektorima.

Kom je u Beranama slavio drugi proljećni trijumf - 3:2, pa su prišli Igalu na trećoj poziciji na tri boda. Igalo ima meč manje.

Drezga je vodila na poluvremenu sa 2:1, ali je Ibar preokrenuo u drugom poluvremenu (4:2) i šanse u opstanak domaćina sveo na teorijske.

I Grbalj je pred ispadanjem pošto je odigrao bez golova sa Jedinstvom.

Mornar je prvi sa 65 bodova, Arsenal ima 63, dok je Igalo treće sa 51 bodom. Kom je četvrti sa 48 bodova.

*Fotografija: Sport Bar