post-image

Primorac siguran protiv Katara

Izvor: Vijesti

Primorac nije imao problema protiv Katara u prvom meču polufinala plej-ofa.

Tim Sandra Sukna je slavio rezultatom 15:6 i sada je na korak od plasmana u finale, a prvu šansu će imati u srijedu kada se - takođe u Budvi - igra druga polufinalna utakmica.

Primorac je u duelu sa gradskim rivalom od početka imao potpunu kontrolu, pa je nakon nešto manje od pet minuta vodio 4:0...

Kataro je sredinom druge četvrtine smanjio na 7:4, u trećoj je bilo i 8:5 i 9:6, ali je u posljednjih osam minuta potpuno pao, pa je iskusniji rival meč završio serijom 6:0.

Šestorica igrača Primorca su postigla po dva gola - Vuk Drašković, Marko Gopčević, Ešvort Molten, Miroslav Perković, Đorđije Stanojević i Miloš Vukšić.

Pogađali su i Danilo Adžić, Filip Klikovac i Dušan Matković.

Za Kataro su strijelci bili Marko Mršić (dvostruki strijelac), Dragan Marković, Dušan Milaš, Petar Vujošević i Jovan Pržica.

Drugi polufinalni par čine Jadran i Budvanska rivijera - prva utakmica je sjutra u Igalu od 18 sati.

Početak finalne serije - koja se igra na tri pobjede - planiran je za 28. april. Igraće se i za treće mjesto, i to na dvije pobjede - termini su 21, 24. i 27. april.

*Fotografiija: Krsto Vulović