Luka Bar povela u polufinalnoj seriji Kupa protiv Jedinstva

Luka Bar – Jedinstvo: 3:1 (25:14, 25:20, 26:28, 25:19)

Bar: SD “Topolica”, igrano bez prisutva publike.

Sudije: Slobodan Kovačević (Podgorica) i Irena Lazović (Bar)

Luka Bar: Petrović 20, N. Tvrdišić, Cenović, Hodžić, Pepđonović 10, Martinović, T. Tvrdišić 4, Vukoslavčević 4, Vuković 23, Smolović, Raičević, Ražnatović 9, Dabanović.

Jedinstvo: Medenica 7, Kolić, Krgović 1, Veličković, Popović, Rakočević 6, Radović, Balazo, Magdelinić 18, Madžgalj 5, Peković, Šebek, Jevrić 5, Raonić.

U prvoj utakmici polufinala Kupa Crne Gore za odbojkašice, Luka Bar je na svom terenu pobijedila bjelopoljsko Jedinstvo sa 3:1 (25:14, 25:20, 26:28, 25:19).

Favorizovani domaćin krenuo je silovito, rutinski dobio prvi i drugi set, ali je mladi sastav iz Bijelog Polja igrao sve bolje kako je susret odmicao, što je rezultiralo osvojenim trećim setom.

Ipak, “sirene” su pojačale tempo i u četvrtom setu utakmicu sigurno privele kraju.

U redovima Baranki Dijana Vuković je osvojila 23 poena, Dušanka Petrović 20, a Iva Pepđonović 10.

U gostujućem sastavu kapitenka Mileva Magdelinić je upisala 18 poena, Milena Medenica 7, a Dragana Rakočević 6.

U okviru drugog polufinalnog para sjutra (četvrtak) od 14 časova, takođe u Baru, sastaju se Galeb i Gimnazijalac.