6 Oct. 2024.
post-image

SRC Bar: Podrška uzornim takmičarima Džiju džica kluba “Mornar”

Izvor, foto: SRC Bar

Direktor Sportsko-rekreativnog centra (SRC) Bar Božidar Janković održao je sastanak sa Srđanom Stojanovićem i Aleksandrom Golićem, čelnicima Ju Jitsu kluba Mornar čiji su takmičari ostvarili sjajne rezultate na Balkanskom prvenstvu u Rumuniji-osvojili dvije zlatne, srebrnu i bronzanu medalju.

-Elena Stojanović je u kategoriji U21-57 kg dominirala i nakon tri borbe osvojila zlatnu medalju.

Prošlogodišnji šampion Andrija Golić ponovo je bio zlatni, ali ovoga puta u većoj težinskoj i starosnoj kategoriji. Nastupao je u U18+85kg i sva četiri meča dobio prekidom (full ipon).

Ognjen Marićević postigao je veliki uspjeh, osvojivši srebrnu medalju, nakon što je odradio četiri borbe. Mia Jokić je imala takođe zapažen nastup, osvojivši bronzanu medalju.

Članovi barskog kluba nastavljaju pripremeza Svjetsko prvenstvo, koje će krajem oktobra biti održano na Kritu.

Nastavićemo da podržava sve mlade i talentovane sportiste iz našeg grada, kako bi na sportskim terenima širom svijeta bili naši najbolji ambasadori, okićeni najsjajnijim odličjima-saopštili su iz SRC Bar.