post-image

1. CFL: Ulcinjani osvojili Bar

Izvor: RTCG

Autor: N.N.

Debi u Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi nije mogao da bude bolji - Otrant-Olimpik je u lokalnom derbiju savladao Mornar na Topolici golom Anđela Rudovića u 8. minutu.

Kapiten Ulcinjana je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu Barana, koji do kraja nisu mogli da izjednače protiv ekipe Dejana Vukićevića.

Slavio je i povratnik u elitu, Bokelj, i to najlakše od svih, jer je u Kotoru porazio Jezero 2:0 pogocima Vladana Kordića u 24. i Dejana Pepića iz penala u 59. minutu.

U derbiju večeri Sutjeska i Dečić su remizirali - 1:1. Nikšićane je u vođstvo doveo Nikola Janjić u 28. minutu, u 59. je izjednačio Augusto Šagas i odmah se kandidovao za gol sezone.

Arsenal je na terenu Kampa FSCG bio bolji od Jedinstva.

Za Tivćane su pogađali Marko Merdović u 56. i Damjan Mugoša u 80. minutu, pa je Bjelopoljcima uzaludan bio gol Srđana Šćepanovića u 70.