8 Sep. 2024.

Đurašković: Radnički je bio bolji, imamo aktivan rezultat

Izvor: RTCG

Kragujevački Radnički je slavio protiv Mornara u Leskovcu 1:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Trener našeg predstavnika, Zoran Đurašković, rekao je da je utakmica bila veoma dobra.

-Prije svega, zahvalio bih se na velikom gostoprimstvu i nadamo se da ćemo uzvratiti istom mjerom. Ambijent je bio fantastičan.

Radnički je bolje otvorio, nisu dali gol, a onda smo poslije tih uvodnih 20 minuta stali na loptu. U drugom poluvremenu sam zadovoljan kako smo igrali.

Imali smo šansu kada je Vušurović promašio gol. Mislim da je pobjeda Radničkog zaslužena i nemam nekih komentara. Imamo aktivan rezultat, u revanšu je sve moguće-.

Neće biti lako u revanšu, ali svjestan je Đurašković da je Radnički kvalitetna ekipa.

-Probaćemo da neutrališemo sve njihove dobre strane koje imaju. Znali smo to i prije ove utakmice. Probaćemo da damo gol i da prođemo u to treće kolo.

Najveća opasnost prijeti od Gluščevića, ali motor je Aleksić. Sigurno Vidosavljević i Bevis. Svi znaju da igraju fudbal, direktni su, kvalitetnija ekipa-kazao je Đurašković.