28 Sep. 2024.

Mornari od plus 14 do minus 17

Izvor: Vijesti sport

Trener Mornara Mihailo Pavićević rekao je da se i on pita šta se dogodilo sa njegovim timom u drugom poluvremenu meča sa Ulmom na startu Evrokupa.

Barani su na poluvremenu vodili 14 razlike, a početkom treće četvrtine imali 17 poena zaostatka, da bi na kraju izgubili 84:76.

-Ako želite da dobijete utakmicu, morate da igrate svih 40 minuta. Mi smo igrali samo 20. U prvom poluvremenu sve je bilo pod našom kontrolom, igrali smo dobro u odbrani, znali šta treba da radimo u napadu-rekao je Pavićević.

Pad kakav se dogodio Mornaru rijetko se viđa...

-Šta se desilo u drugom poluvremenu, to je pitanje i za mene. Nismo bili fokusirani na odbranu, igrali smo u napadu sa mnogo individualnih akcija, nismo znali ko je pravi igrač i to je razlog zbog čega smo izgubili 30:11 treću četvrtinu. Moramo da analiziramo drugo poluvrijeme kad dođemo kući-zaključio je Pavićević.

Mornar će 6. oktobra u drugom kolu Evrokupa dočekati Unikahu, a u nedjelju gostovati Zadru na startu ABA lige.

*Fotografija: Mornar/Media Pro