4 May. 2024.

Stupar: Ostaje žal za prilikama, nadam se pobjedi nad Crvenom zvedom

Izvor: RTCG

Autor: Luka Vlaisavljević

Danilo Stupar je prije sedam dana napunio tek 17 godina, ali to mu nije smetalo da u duelu sa jednim od favorita za osvajanje Lige šampiona, i rosterom punim najboljih vaterpolista planete - Novim Beogradom, pokaže sav svoj raskošni talenat i sa dva gola opravda zbog čega ga smatraju za novi biser crnogorskog vaterpola.

Jadran je odigrao sjajan meč sa Novim Beogradom, ali na kraju je ipak poražen 15:13, iako je u igru bio do posljednjeg minuta.

Nakon meča, tinejdžer iz Herceg Novog se osvnrnuo prvo na sam početak meča.

-Prije svega bih htio da čestitam ekipi na velikoj borbenosti. Malo smo loše ušli u meč, primili smo gol u prvom napadu, ali smo se uspjeli vratiti i povesti-kazao je on.

Novi Beograd je ipak do kraja opravdao ulogu favorita, iako je Jadran do posljednjeg minuta bio u igri.

-Nažalost iskustvo ekipe Novog Beograda je presudilo, uspjeli su da realizuju neke situacije, mi nismo neke svoje prilike i zbog toga ostaje najveća žal-kazao je on.

Jadran danas čeka duel sa Crvenom zvedom.

-Još jedan dobar protivnik i nadamo se dobrom meču ali i da ćemo dobiti Zvezdu-kazeo je 17-godišnjak.