2. CFL, 23. kolo: Otrant ispustio pobjedu u trećem minute nadoknade

Izvor: Dan

U Drugoj crnogorskoj ligi Crne Gore danas je odigrano 23. kolo, a obilježili su ga remiji vodećeg dvojca.

Otrant Olimpik je pobjedu ispustio u trećem minutu nadoknade vremena.

Vodili su Ulcinjani od 78. minutu efektnim golom Halila Muharemovića, a bod Danilovgrađanima je donio Petar Tadić.

Bokelj je pred svojima navijačima igrao 1:1 sa Igalom – domaćin je poveo golom Počeka u 36. minutu, izjednačio je Siniša Stanisavić pogotkom sa bijele tačke u drugom minutu nadoknade vremena.

Pobjednika nije bilo ni u preostala tri meča. Internacional i Grbalj su odigrali 0:0, dok su dueli Podgorica – Lovčen i Berane Kom okončani rezultatima 2:2.

Rezultati i strijelci: Podgorica – Lovćen 2:2 (Mrvaljević 49, Kopitović 54 – Pejović 7, Vicković 50), Internaconal – Grbalj 0:0, Bokelj – Igalo 1:1 (Poček 36 – Stanisavić 90+2), Berane – Kom 2:2 (Anđić 12, Đukić 42 – Peličić 45+1, Barac 51), Otrant Olimpik – Iskra 1:1 (Muharemović 78 – Tadić 90+3).

Tabela: Bokelj 49, Otrant Olimpik 47, Podgorica 40, Grbalj 32, Lovćen 28, Kom 26, Igalo 25, Iskra 25, Internacional 23, Berane 19.