30 Apr. 2024.
post-image

Sarajevo: Veterani VKK Pristan osvojili dvije medalje

Izvor, foto: VKK Pristan

Veteranska košarkaška ekipa “VKK Pristan Bar” osvojila je dvije medalje na međunarodnom košarkaškom turniru u Sarajevu koji se održan u halama hotela “Hills”.

-Naša ekipa je uzela učešće u kategorijama 35+ i 50+.

U kategoriji 50+ osvojili smo treće mjesto i bronzanu medalju, dok smo u kategoriji 35+, nakon poraza u finalu od strane najdominantnije ekipe na ovim prostorima Jazina Zadar, zauzeli drugo mjesto i srebrnu medalju.

Pored nas, u ovom turniru je uzela učešće i ekipa “Bar - Knjaževa bašta”, i osvojila bronzanu medalju u kategoriji 35+-saopštili su iz VKK Pristan Bar.

Selekciju 35+ VKK Pristan Bar čine Danilo Jokić, Stefan Đukić, Luka Ćalić, Stevan Milošević, Filip Maraš, Jasmin Murić, Dragan Šaltić, Nikola Dukić, Marko ČejovićMitar Jovanović i Zoran Brajović.

Članovi selekcije 50+ su Milosav Šušić,Predrag Despotović, Radosav Adžić, Emir Mustafić, Mihailo Vukić, Mićo Popović, Radosav Pešić, Suan HodžićDragan Gažević.

Učešće na ovom turniru veteranima Pristana su pomogli Opština Bar, DOO Vodovod i kanalizacija Bar, VG group, Farma Argella, Bar gradnja, Jadro Agent, Rapex i Franca Hotel.