23 Sep. 2024.

2. CFL: Igalo novi lider, remi Koma i Bokelja

Izvor, foto: FSCG

Igalo je došlo do trećeg trijumfa u Drugoj ligi, pošto je na svom terenu savladalo Internacional rezultatom 2:1. Time je preuzelo prvu poziciju na tabeli.

Gosti su u Igalu poveli preko Haruke Kimure u 16. minutu, ali je brzo uslijedio preokret.

Prvo je izjednačio Stefan Vico iz penala u 30. minutu, a kroz pet minuta se u strijelce upisao i Stefan Čobeljić.

Derbi meč četvrtog kola 2.CFL između Koma i Bokelja završen je remijem 1:1.

Domaći tim poveo je u 56. minutu golom Vladimira Perišića sa bijele tačke, ali su Kotorani preko Igora Počeka uspjeli da osvoje bod.

Iskra je upisala pobjedu nakon tri vezana poraza i u direktnom duelu prepustila Beranama začelje tabele.

U Danilovgradu je bilo 1:0, a gol vrijedan tri boda postigao je Ivan Ivanović u 33. minutu.

Pobjednika nije bilo u Radanovićima, gdje je Grbalj ispustio dva gola prednosti protiv Podgorice – 2:2.

Golove za domaće u prvom su dijelu postizali Bojan Pavićević i Lazar Stojanović, ali je u nastavku Podgorica do boda stigla uz dva pogotka Balše Mrvaljevića.