23 Sep. 2024.

Druga CFL: Pobjeda Igala, remi Otranta

U 29. kolu Druge crnogorske lige jedini trijumf ostvarilo je Igalo, koje je pred svojim navijačima savladalo Grbalj 1:0.

Pogodak, vrijedan tri boda, postigao je Miloš Grbić u 27. minutu iz jedanaesterca. Igalo je ovom pobjedom pobjeglo sa začelja i posljednje mjesto na tabeli ustupilo Otrant-Olimpiku i Zeti.

Bez pobjednika završen je duel u Ulcinju, u meču Otrant Olimpik-Kom, 0:0, a istim rezultatom je okončan i meć Mladosti i Podgorice na DG areni.

Fudbaleri Berana i Zete igrali su neriješeno 1:1, lider šampionata poveo je golom Vasilija Vučinića u 11. minutu, a bod Zeti donio je Sreten Peruničić u 31. minutu.

U ovom kolu slobodan je bio Bokelj.

Berane je sada na prvom mjestu tabele sa 45 bodova, slijede Mladost (43), Bokelj (36),  Podgorica (35), Kom (35), Igalo i Grbalj po 30, a Otrant Olimpik i Zeta po 28.