19 May. 2024.

Arsenal pred plasmanom u finale Kupa

Izvor: Dan

Autor: Dejan Panić

Fudbaleri Sutjeske i Arsenala ostvarili su pobjede u prvim mečevima polufinala Kupa Crne Gore i napravili veliki korak ka ulasku u finale.

Nikšićani su kraj Bistrice pobijedili Dečić sa 3:1, u meču kojem su bili bolji i zasluženo stigli do trijumfa.

Tim Nenada Brnovića je poveo u 34. minutu golom Vuka Strikovića, a u 69. minutu Tajron Konrad je sa bijele tačke duplirao prednost svoje ekipe.

Tračak nade Tuzanima da mogu do povoljnog rezultata donio je Camaj u 83. minutu, ali je samo 60 sekundi kasnije Igor Pajović evrogolom vratio prednost i ovjerio pobjedu svojoj ekipi.

Identičnim rezultatom Arsenal je u Danilovgradu pobijedio Iskru, a tvorac trijumfa bio je Ivan Bulatović.

Sjajni napadač je mrežu Danilovgrađana pogodio u 15. i 39. minutu, dok je treći gol na samom startu drugog poluvremena postigao Jasmin Muhović.

Poraz svoje ekipe uplažio je Petar Pavlićević u 66. minutu.