20 Apr. 2024.

Druga fudbalska liga: Otrant kući izgubio od Podgorice

Izvor: MINA

Fudbaleri Koma i Bokelja igrali su u podgoričkom naselju Zlatica 0:0, u utakmici 19. kola Druge crnogorske lige.

Zeta je bila ubjedljiva na DG areni protiv Mladosti 4:0, a slavila je golovima Aleksandra Krstovića u 23, Balše Radusinovića u 42. i Filipa Kalačevića u 74. i 90. minutu.

Otrant-Olimpik je pred svojim navijačima izgubio od Podgorice 2:1. Gosti su do pobjede došli golovima Balše Mrvaljevića u 26. i 54. minutu.

Jedini pogodak za domaćina postigao je Valentin Rudović u 82. minutu.

Pred svojim navijačima bodove je osvojilo Igalo u duelu sa ekipom Nikšića 3:1, golovima Andrije Vujičića u 39. i 90. i Bobana Đorđevića u 75. minutu.

Jedini pogodak za Nikšić postigao je Stiven Miura u 22. minutu. U posljednjem meču ovog kola u nedjelju će rivali biti Berane i Grbalj.