Prva CFL: Mornar savladao OFK Petrovac

Izvor: Barinfo

Autor: Ilija Kovačević

U 16. kolu Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFL), fudbaleri „Mornara“ savladali su OFK Petrovac na neutralnom terenu u Golubovcima.

Petrovčani su poveli na isteku prvog poluvremena, golom Dejana Boljevića u 45. minutu, da bi rezultat poravnao Milivoje Raičević deset minuta kasnije.

Korner je izveo Marko Ćetković, a loptu je glavom u mrežu Jelovca “sproveo” Raičević.

Isti igrač pobrinuo se u 65. minutu za potpuni preokret i donio Baranima tri boda u gostima, ponovo nakon centaršuta Ćetkovića.

Napadač “Mornara” je sa četiri pogotka na čelu liste strijelaca barske ekipe.

Puleni Andrije Delibašića su još jednom pokazali da im ove sezone “leže” Petrovčani koje su savladali i početkom septembra u Baru 1:0 , ali i nekoliko dana kasnije eliminisali ih u osmini finala Kupa.

FK Mornar je četvrtim trijumfom u sezoni došao do 16 boda u šampionatu uz četiri remija i osam poraza. U narednom kolu su 27. novembra gosti “Iskre”.