19 Apr. 2024.

Kadetkinje Luke Bar prvakinje Crne Gore

Izvor, foto: Odbojka.me

Odbojkašice Luke Bar osvojile su titulu prvaka Crne Gore u kadetskoj konkurenciji.

U organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore (OSCG) i uz podršku Ministarstva sporta i mladih, u sali Srednje mješovite škole “Golubovci” u Podgorici odigran je finalni turnir za kadetkinje u konkurenciji odbojkašica.

U finalu ekipa Luke Bar savladala je ekipu Morače rezultatom 3:0 (25:15, 25:8, 25:12) i time osvojila šampionski pehar u konkurenciji kadetkinja za sezonu 2021/2022.

Pehar šampionu kao i zlatne medalje ekipi Luke Bar, uručio je Nikola Kažić, direktor reprezentativnih selekcija OSCG.

Pojedinačne nagrade uručio je Mladen Miladinović, selektor ženske kadetske reprezentacije Crne Gore.

Za najboljeg libera kadetskog prvenstva izabrana je Zoja Džeferović iz Luke Bar.

Za najboljeg blokera kadetskog prvenstva izabrana je Lana Marković iz Luke Bar.

Za najboljeg tehničara kadetskog prvenstva izabran je Vjera Zarubica iz Luke Bar.

Za najbolju igračicu kadetskog prvenstva proglašena je Nađa Martinović iz Luke Bar.