25 Sep. 2024.

2. CFL: Pobjeda Arsenala, remi Bokelja

Izvor: RTCG

Fudbaleri Jedinstva i Arsenala ostvarili su pobjede, dok su Mladost i Bokelj remizirali, u 26. kola Druge crnogorske lige.

Vodeće Jedinstvo je kao gost savladalo Igalo 2:1 i 18. pobjedom zadržalo tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Arsenal.

Bjelopoljski tim slavio je golovima Aleksandra Ćulafića u 3. i Ivana Ivanovića u 89. minutu.

Jedini pogodak za Igalo postigao je Bojan Kopitović u 42. minutu.

Arsenal je u Tivtu slavio protiv Cetinja 3:1, golovima Ivana Bulatovića u 1, Dejana Pepića u 42. i Borisa Došljaka u 83. minutu.

Jedini pogodak za Cetinje postigao je Vuk Milačić u 58. minutu.

Mladost i Bokelj igrali su na DG areni 1:1. Japanac Senaga Naoaki doveo je domaći tim do vođstva u 60. minutu. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Kristijan Škrelja u 73. minutu.

Ubjedljiv je bio Kom, koji je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Berane 3:0.

Do 12. pobjede došao je golovima Miloša Radulovića u 18, Nikole Vujoševića u 43. i Mirze Hota u 83. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu OFK Titograda i Grblja, koji su na Starom aerodrom igrali 1:1.

Domaćin je poveo golom Luke Bojića u 13. minutu. Izjednačio je efektnim pogotkom Milan Damjanović u 72. minutu.

Jedinstvo je vodeće na tabeli sa 60 bodova. Arsenal je drugi sa 57, dok je treći Bokelj sa 43 boda. Bod manje osvojila je Mladost, dok je peti Kom sa 41 bodom.