18 May. 2024.
post-image

Podgorica remizirala u Baru

Izvor: Dan

Fudbaleri Podgorice odigrali su u Baru sa Mornarom 2:2 u meču 21. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore

Vodeći pogodak za Podgoricu postigao je Luka Maraš u 52. minutu, da bi na 2:0 povisio Vladimir Boljević u 70.

Zaostatak Mornara ublažio je Marko Ćetković u 82. minutu, a remi je donio Boško Guzina u 89.

Nakon ovog remija Podgorica je deveta i ima 19 bodova, dok je Mornar sedmi sa 25.

Zeta je na gostovanju Petrovcu slavila sa ubjedljivih 4:2. Zećani su poveli golovima Srđana Krstovića u 16. i Đorđija Vukčevića u 18. minutu.

Domaći tim je smanjio preko Ognjena Rolovića u 32. minutu, da bi u nadoknadi prvog poluvremena Ognjen Đinović pogodio za 3:1.

U nastavku Petrovac je u 47. minutu smanjio na 3:2 zahvaljujući autogolu Andreaj Pupovića, da bi konačnih 4:2 postavio Aleksa Maraš u 56. minutu.

Zeta je posljednja na tablei sa 13 bodova, dok je Petrovac peti i ima 31.