25 Sep. 2024.
post-image

Odbojkašice Galeba se prošetale kroz Bijelo Polje

Izvor, foto: Dan

7. kolo Prve ženske lige: Jedinstvo-Galeb 2:3 (14:25, 13:25, 25:19, 25:21, 15:17)

Hala: ,,Nikoljac''. Gledalaca: 100. Sudije: Sonja Simonovska i Predrag Beljkaš (Bar).

Jedinstvo: Medenica (2), Ćinćur, Merdović, Krgović (3), Veličković, Popović, Rakočević (15), Radović (10), Magdelinić (18), Madžgalj (8), Peković, Šebek, Jevrić (12), Raonić.

Galeb: Lukić, Krivokapić (7), Medin, Stojanović, Pušić, Labović, Adamović, Knežević (10), Radović, Kovačević, Vlaović (24), Dragojević (10), Čavić (8), Bojić (18).

U odličnoj odbojkaškoj predstavi, nakon prave drame u pet setova, ekipa Galeba je došla do pobjede. Nakon što su Baranke lako riješile prva dva seta u svoju korist niko nije mogao da pomisli da će se Bjelopoljke brzo vratiti.

Slavile su u naredna dva seta i došle do izjednačenja 2:2. Onda je ,,taj-brek’’ donio pravu dramu sa dosta preokreta. Imale su domaće i set meč loptu ali je nijesu iskoristile.

U ekipi Galeba koju sa klupe vodi Petar Koković najbolja je bila Natalija Vlaović, kao i Marija Bojić, Maša Dragojević i Andrea Knežević.

Kod domaćih, čiji je trener Mladen Miladinović, najbolje su bile Mileva Magdelinić, Dragana Rakočević, Isidora Jevrić i Milica Radović.