Bar, Crna Gora
20 Apr. 2024.
post-image

“Igalo” i Milosavljević ponovo najbolji

U Igalu je održano tradicionalno međunarodno takmičenje u sportskom ribolovu 12. Kup rombuna – Memorijal Milovan Miško Vujičić, na kojem je učestvovalo 25 ekipa iz Hrvatske, Srbije i Crne Gore.

Prvo mjesto u ekipnoj konkurenciji i ove godine osvojila je ekipa „Igalo 1“ ( Marko Radosavljević, Aleksandar Milosavljević, Miloš Dašić) sa 56.760 bodova, drugo „Sabljarka“ Meljine (Ljubinko Vrbnjak, Danilo Maslovarić, Svetozar Knežević“) sa 52.622, a treće ekipa „Jugole Grakalić“ Herceg Novi ( Goran Kovačević, Nikola Kapetanović, Bojan Matijašević) sa 51.008 bodova.

-Najbolji pojedinac bio je Aleksandar Milosavljević („Igalo“) sa 32.514 bodova, srebrnu medalju osvojio je Milan Bubanja („Ama“ Kostanjica) sa 26.040, a bronzanu Zoran Beljkaš („Delfin“ Budva) sa 25.824 boda.

Odličan tehnički organizator, kao i uvjek do sada bio je klub „Igalo“-saopštili su iz Saveza za sportski ribolov na moru Crne Gore.