Bokelji posustaju

Izvor: Dan

Lideri Druge lige, fudbaleri Jedinstva, uvećali su prednost nad najbližim pratiocima.

Bjelopoljci su u 12. kolu bili bolji od Berana 3:0 (1:0).

Domaćima je prednost donio Danis Kolić u 16. minutu, Momčilo Dulović je u prvom minutu sudijske nadoknade povisio na 2:0, dok je konačan rezultat postavio Armen Bošnjak u 90. minutu.

Fudbaler Bjelopoljaca Radule Krulanović je u posljednjim sekundama utakmice zaradio drugi žuti karton.

Najbliži pratioci Jedinstva, Arsenal i Bokelj posustaju.

Tivćani su na gostovanju u Igalu remizirali 0:0.

Bokelj je neprijatno iznenadio u duelu sa Komom 1:2 (0:1).

Zlatičani su postigli po gol na startu oba poluvremena.

Veteran Bojan Golubović je pogodio praktično kada su gosti krenuli sa centra, dok je Marko Kažić u 46. udvosturčio prednost gostiju.

Konačan rezultat postavio je Mitar Globarević u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Grbalj je 11 mečeva čekao na prvu pobjedu, a protiv Cetinja su vezali drugi trijumf – 1:0 (0:0).

Trenutak odluke dogodio se u 88. minutu, kada je mrežu gostiju pogodio Milan Damjanović.

Mladost Donja Gorica i OFK Titograd će u nedjelju od 14:30 zatvoriti 12. kolo.

Trenutni plasman: Jedinstvo 27, Arsenal 24, Bokelj 23, Mladost 18, Kom 16, Berane 16, Igalo 15, Cetinje 13, Grbalj 9, OFK Titograd 4.