Arsenal ne da čelo tabele

Izvor, foto: Radio Tivat

Fudbaleri Arsenala savladali su Grbalj sa 2-0 u 9. kolu Druge Amplitudo lige.

Ovom pobjedom Tivcani su sačuvali prvu poziciju na tabeli.

Utakmica je odigrana na stadionu Zete u Golubovcima jer je teren u Grblju suspendovan.

Tivcani su poveli golom Bulatovića u 58. minutu nakon nesporazuma u odbrani Grblja. Napadač Arsenala je bio sam među trojicom trikolora koji su se spetljati i poklonili loptu spretnom tivatskom centarforu.

Na 2:0 povisio je Muhović u 80. minutu nakon brzog kontranapada Tivćana. Krivokapić je oštro šutirao iskosa sa liijeve strane, golman kratko odbio loptu na koju je natrčao Muhović i spretno.je.ubacio u mrežu.

Jedinstvo je u Bijelom Polju savladalo Titograd 3:0 i zadržalo drugo mjesto.

Bod manje ima Bokelj, koji je u Kotoru slavio protiv Igala 1:0.

Berane je pred svojim navijačima izgubilo od Mladosti 2:1, dok je Cetinje u Budvi bilo bolje od Koma 3:2.

Arsenal je, nakon devetog kola, prvi sa 21 bodom. Jedinstvo je drugo sa 20, Bokelj je na trećem mjestu sa 19, dok je četvrto Berane sa 16 bodova.

U iducem kolu u srijedu u Bijelom Polju se igra veliki derbi: Jedinstvo – Arsenal.